O nás

Název Echoes of desire značku charakterizuje nejlépe. Všechny ilustrace jsou totiž inspirovány touhou. Jak erotickou, tak touhou objevovat svět. Rád bych také skrze tuto značku napomohl ke zbourání tabu ohledně sexuality a vnesl trochu vkusu do uměleckého zobrazení nahoty, které je podle mě v mainstreamu spíše vulgární. Samozřejmě pro mě ale není nahota vždy spojena jen se sexuálnem. Primárně tak v mých ilustracích jde o zachycení detailů krásy ženského těla.

Název značky také odráží snahu o to, aby ozvěnou touhy po novém stylovém oblečení nebyly tuny nevyužitého materiálu, tisíce litrů zbytečně znečištěné vody a neetické jednání s lidmi pracujícími v textilním průmyslu ve světových periferiích. Proto většinu sortimentu nechávám vyrábět v Česku z českých materiálů, nebo udržitelně a férově v zemích globálního jihu. Postupně také začínáme ve větší míře využívat oblečení z druhé ruky. Všechny produkty jsou v limitovaném množství.

– Matyáš


Naše zboží si můžete prohlédnout v prodejně Pardubickej lajf v ulici Pernštýnská v Pardubicích, nebo na festivalech a nejrůznějších akcích, které zveřejňujeme na sociálních sítích.